Валюта:

Мова

Доставка і оплата

Загальні відомості про "Доставку і оплату" у компанії Auto Motors in Ukraine

Замовлення запчастин до іномарок, що представлені на нашому сайті здійснюються через сайт або по телефону, що вказані в розділі "контакти". 

Для здійснення замовлення через сайт, достатньо додати в віртуальний кошик необхідні вам запчастини та оформити замовлення.
Під час оформлення замовлення, необхідно вказати достовірну інформацію про себе такі як: прізвище, ім'я та побатькові, мобільний номер телефону, область, місто або населений пункт, номер складу компанії перевізника в якому ви бажаєте отримати ваше замовлення. Крім того ви маєте вказати зручний для вас спосіб доставки (Інтайм, Нова Пошта) та спосіб оплати і після цього підтвердіть ваше замовлення. 

У випадку якщо ви бажаєте замовити запчастини по телефону, вам достатньо зателефонувати на один з номерів, що вказані в розділі "контакти" та повідомити менеджеру з продажів про ваше замовлення, та повідомити контактну інформацію про себе та інші дані щодо доставки та оплати. 

Оплата замовлень може бути здійснена при отриманні запчастин в відділенні компанії перевізника (Нова Пошта або Інтайм) або на карту ПриватБанка (за бажанням замовника). 

Відправка запчастин після замовлення зазвичай відбувається в день замовлення, якщо замовлення було здійснено до 14:00 години робочого дня. В іншому випадку відправлення вашого замовлення відбувається на наступний день.

Доставка здійснюється надійними перевізниками "Нова Пошта" і "Інтайм"по всій території і регіонах Украни, де є відділення зазначеного перевізника. Вартість за доставку оплачує замовник при отриманні товару.

Контакти

 •  

  45000 Волинська область, м.Ковель

  Україна

 •  

  +38 (096) 195-77-05

  +38 (098) 645-51-98

 •  

  info@auto-motors.in.ua

  autodetali@kovel.biz.ua

Графік роботи

 • Понеділок - П'ятниця........9:00 - 18:00
 • Субота........10:00 - 14:00
 • Неділя........ВИХІДНИЙ